K &G Visual Merchandising & Display, mağazacılık sektöründe özgün stand tasarımları sunmak amacıyla, 2017 yılında kurulmuş global bir üreticidir. Türkiye’de İstanbul merkezli olarak toplam 8000m² üzerine kurulu iki üretim tesisi bulunan firma; özgün stand tasarım ve üretiminin yanında tasarım, prodüksiyon, görsel mağazacılık, satış noktası ve perakende teşhir ürünleri üretiminde uzman ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Perakende ve teşhir konusunda sahip olduğu tecrübe ile K&G, mağaza stand montajı ve son teknoloji mağazalarının tüm görsel satışları gibi birçok niş projede üretim sorumluluklarını üstlenmektedir. Dünya çapında birçok müşteri için en iyi ekran çözümlerini tasarlamış ve geliştirmiştir. Ortaklarının ve müşterilerinin uygun maliyetle kaliteli işler edinebilmeleri için eskizsiz hizmet ve mühendislik paketi sunmaktadır.

K&G, ABD, Orta Doğu ve Avrupa’da ulusal ve uluslararası pazarlama yapan seçkin ajanslarla resmi olarak işbirliği yapmakta ve farklı sektörlerde birçok markanın ihtiyaçlarını karşılayacak projeler geliştirmektedir. Almanya merkezli olan kardeş şirketi K&G Visual Merchandising GmbH ile Avrupalı müşterilerini; yerel projeleri ile lojistik projelerin lojistik, gümrükleme ve kurulum hizmetlerinde desteklemektedir.